CHRIS BROWN TURKEY FAN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CHRIS BROWN TURKEY FAN

Chris Brown Turkey

5 posters

Chris Brown Day 3 Of Community Service! :(

Breezy Bitch
    Breezy Bitch

Doğum tarihi * : 24/08/96

Chris Brown Day 3 Of Community Service! :( Empty Chris Brown Day 3 Of Community Service! :(

Mesaj tarafından Breezy Bitch Ptsi Eyl. 21, 2009 6:02 pm

Chris'imiz mağlum 3 gündür çalışıo çocuk sokaklarda ona rastlamak çok heyecan verici bir duygu ama bu işleri yaparken rastlamak insanı ister istemez üzüo bunlarda 3.günden resimler baksanıza hala mutlu ama aslında hala üzülüo gibi Sad Sad Sad Sad Sad

Chris Brown Day 3 Of Community Service! :( Normal_13
    Chris Brown Day 3 Of Community Service! :( Normal_11
    Chris Brown Day 3 Of Community Service! :( Normal_09
    Chris Brown Day 3 Of Community Service! :( Normal_07
    Chris Brown Day 3 Of Community Service! :( Normal_06
    Chris Brown Day 3 Of Community Service! :( Normal_03
    Chris Brown Day 3 Of Community Service! :( Normal_01
    Breezy Bitch
    Breezy Bitch

Chris Brown Day 3 Of Community Service! :( Empty Geri: Chris Brown Day 3 Of Community Service! :(

Mesaj tarafından Breezy Bitch Ptsi Eyl. 21, 2009 6:23 pm

oha oha oha va oha! Shocked Tutmayın beni ağlıycam! silent Chris'in, Rihanna yüzünden bu hallere düştümesi en son göreceğim şey olurdu! Koskaca Grammy sanatçısı Chris Brown şimdi bi kız yüzünden ne hallere düştü tmm bu işleri yapabilir ama Rihanna'nın yüzünden yapması beni çok üzüo! Neutral Umarım en kısa zamanda düzelirsin Chris! Rihanna'ya gelinceee...

İnşallah Chris'e yaşattıklarının aynısı sen yaşarsın tmm sana karşı bi hata yapmış olabilir ama bunu sen başlattın bikere! Chris'i sinirlendirmeseydin bunların hiçbiri olmayacaktı! Chris'in yerine kendini hiç koydun mu ha? Koymassın tabii o kadar acımasızsınki bırak sürünsün diosundur şimdi! Onun için hiç ağladın mı? Ben Michael Jackson'nın ölümünden bile daha çok ağladım! Artık kime ağlasam bilemiyorum! Tmm hapse girseydi daha kötü olabilirdi ama yinede her ikisine de üzülürdüm! Hayatım boyunca senden nefret edicem küçükken bi Beyoncé'ye bide sana özenirdim çok güzel kız die ama artık benim gözümde kendini mahvettin! Senin kadar saf, salak, kendini beğenmiş, acımasız, kıskanç, duygusuz biri görmedim! İyi bir sevgili olsaydın ikinizin de başına bunlar gelmeyecekti! Ama o resimler dışında artık içim rahat çünkü birbirinizden uzak ve arkadaş olarak kalcaksınız!

I I love you You Chris!
    Admin
    Admin
    Admin

Doğum tarihi * : 25/08/95

Chris Brown Day 3 Of Community Service! :( Empty Geri: Chris Brown Day 3 Of Community Service! :(

Mesaj tarafından Admin Ptsi Eyl. 21, 2009 7:24 pm

Breezy Bitch demiş ki:oha oha oha va oha! Shocked Tutmayın beni ağlıycam! silent Chris'in, Rihanna yüzünden bu hallere düştümesi en son göreceğim şey olurdu! Koskaca Grammy sanatçısı Chris Brown şimdi bi kız yüzünden ne hallere düştü tmm bu işleri yapabilir ama Rihanna'nın yüzünden yapması beni çok üzüo! Neutral Umarım en kısa zamanda düzelirsin Chris! Rihanna'ya gelinceee...

İnşallah Chris'e yaşattıklarının aynısı sen yaşarsın tmm sana karşı bi hata yapmış olabilir ama bunu sen başlattın bikere! Chris'i sinirlendirmeseydin bunların hiçbiri olmayacaktı! Chris'in yerine kendini hiç koydun mu ha? Koymassın tabii o kadar acımasızsınki bırak sürünsün diosundur şimdi! Onun için hiç ağladın mı? Ben Michael Jackson'nın ölümünden bile daha çok ağladım! Artık kime ağlasam bilemiyorum! Tmm hapse girseydi daha kötü olabilirdi ama yinede her ikisine de üzülürdüm! Hayatım boyunca senden nefret edicem küçükken bi Beyoncé'ye bide sana özenirdim çok güzel kız die ama artık benim gözümde kendini mahvettin! Senin kadar saf, salak, kendini beğenmiş, acımasız, kıskanç, duygusuz biri görmedim! İyi bir sevgili olsaydın ikinizin de başına bunlar gelmeyecekti! Ama o resimler dışında artık içim rahat çünkü birbirinizden uzak ve arkadaş olarak kalcaksınız!

I I love you You Chris!

SANA KATILMAMAK MÜMKÜN DEİLL =)
    Breezy Bitch
    Breezy Bitch

Mesaj tarafından Breezy Bitch Salı Eyl. 22, 2009 2:17 pm

saol cnm Sad
    Nigga Breezy
    Nigga Breezy

Doğum tarihi * : 06/08/93

Mesaj tarafından Nigga Breezy Çarş. Eyl. 23, 2009 12:55 pm

off ne yaptırıyolar ona öleee
    Unusual Sasha
    Unusual Sasha

Doğum tarihi * : 07/10/92

Mesaj tarafından Unusual Sasha Çarş. Eyl. 23, 2009 1:02 pm

yha hakkette çok kötü bi durum ama gülüyor baksanıza Sad Very Happy
    Chris_ft

Doğum tarihi * : 17/01/96

Mesaj tarafından Chris_ft Salı Kas. 24, 2009 3:41 pm

Yaaa aşkımız ceza çekerken bile gülüyor bu kadar mukemmel bir mutluluga sahip olması beni aglatıyor !! Breezy Bitch gerçekten çok dogru söylüyorsunn çogu kişi rihannayı haklı buluyor ama öyle degil insanın bir sabır sınırı vardır ve rihanna denen acımasız chrisimizin sabrını zorladı ve christe rihannaya hak ettigini yaptıı iyide yaptı !! ama suçlu kim oldu CHRİSİMİİZ EGER ADALET BUYSA YAZIKLAR OLSUN YA KOSKOCA CHRİS BROWNUMUZUN DÜŞTÜGÜ HALLERİ GÖRMEK BİLE İSTEMİYORUM !!

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 11:40 am